Haber

AK Partili liderlerden Kayseri’ye ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun, Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan ve Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ile birlikte AK Parti İl Başkanlığı’na ‘tebrik’ ziyaretinde bulundu.

AK Parti il ​​yönetimi ve ilçe belediye başkanlarının da katıldığı ziyarette, Önder Büyükkılıç ve AK Parti ilçe belediye başkanları, Önder Üzüm ve yeni yönetimine başarılar dileyerek iyi dileklerini iletti.

BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKKILIÇ’TAN UYUM VURGUSU

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., AK Parti İl Müdürlüğü ziyaretinde açıklamalarda bulundu. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’deki uyumun altını çizerek, “Şehrimize her zaman uyum içinde hizmet ettiğimiz ilçe belediye başkanlarımızla birlikte AK Parti Kayseri İl Genel Merkezimizi ziyaret ederek, İl Başkanımız Fatih Üzüm ve yönetim kurulumuza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. yöneticileri, “Şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam eden meslektaşlarımıza canı gönülden başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Önder Büyükkılıç ve belediye başkanlarına çalışmalarında ve hizmetlerinde başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu