Haber

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, CHP’den yeniden aday gösterildi

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 31 Mart’ta yapılacak Yerel Yönetim Genel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi tarafından ikinci kez Beylikdüzü Belediye Başkanı adayı gösterildi.

Mehmet Murat Çalık, “Görev süremiz boyunca ilçemizde sağduyu, ortak çaba ve partizan olmayan katılımcı bir yaklaşımla çocuk, genç ve kadını ön planda tutan birçok projeyi hayata geçirdik. İnsan ve çevre odaklı ‘Hayat Vadisi’ ‘Hiçbir çocuk yatağa aç gitmez’ anlayışıyla hayata geçirdiğimiz ‘Beslenme Saati’ uygulaması ve hayata geçirdiğimiz ‘Afet Yönetim Modeli’ gibi birçok projeyle Türkiye’ye örnek olacak çalışmalara imza attık. Afet risklerini en aza indirmek amacıyla ‘Dirençli Şehir Beylikdüzü’ sloganıyla hayata geçiriyoruz” dedi.

“PROJELERİMİZLE TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYORUZ”

Hayata geçirdikleri projelerle tüm Türkiye’ye örnek olduklarını belirten Çalık, “Beylikdüzü’nde sadece belediyecilik yapmadık. Yeni bir anlayışla Beylikdüzü aklını ve Beylikdüzü farkını ortaya çıkardık. Zor zamanlar. Beş yıl önce Belediye Başkanımız Ekrem’den aldığımız bayrağı İstanbul Büyükşehir Belediyemiz ile paylaştık.” Birlikte ileriye doğru ilerledik. Beylikdüzü komşularımızın katkıları, hayır duaları ve destekleriyle geleceğe güçlü adımlar attık. Ebedi liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinden bir milim bile sapmadan, vizyon ve eylemi, zeka ve çalışkanlığı, vicdan ve analiz odaklı yönetim anlayışını birleştirdik. Başta çocuklarımız olmak üzere Beylikdüzü’nde yaşayan tüm komşularımızı kucaklayan projelerimiz ile Türkiye’ye örnek olduk. Şimdi komşularımızın desteğiyle, partimizin takdiriyle Beylikdüzü’ne bir dönem daha arıyorum. Biz kazanacağız, Beylikdüzü kazanacak, İstanbul kazanacak, Türkiye kazanacak, Beylikdüzü tüm hızıyla devam ediyor. “dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu