Haber

Devlet Bahçeli, MHP Grup Toplantısı’nda konuşuyor

Lider, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulunuyor.

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar;

14 Ekim’den 26 Kasım’a kadar istişare toplantılarımızla 81 ilimizi ve tüm ilçelerimizi bir araya getirmiş olacağız. Partimizin stratejik hedeflerini ve yerel seçimlere ilişkin görüşlerimizi anlatmak MHP’nin siyasetteki farkını açıkça ortaya koyuyor. Değerli meslektaşlarıma tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum. Çalışan demirin paslanmayacağını biliyoruz. 85 milyon insanın tamamına ulaşıyoruz. Kalbimizi herkese açıyoruz. Kimseyi öteki görmüyoruz, kimseyi ötekileştirmiyoruz. Biz de inançla mücadele ediyoruz.

“Zamanı olursa İstanbul’a gelen belediye başkanını evine göndereceğiz.”

MHP nefes alıyormuş gibi durmadan çalışıyor. 31 Mart’ta yapılacak seçimlere hazırlık sürecini yürüteceğiz. Hiçbir şeyi şansa bırakmayacağız. İktidara değil, sömürü çarkında dönen ve Türkiye’ye karşı çıkan partilere alanın boş olmadığını öğreteceğiz. Yeterli zamanımız olursa İstanbul’a gelen belediye başkanını evine göndereceğiz. CHP ve HDP yönetimindeki belediyeleri halkın yönetimiyle birleştireceğiz. Kayıp yıllar Allah’ın izniyle son bulacak. Merkezi yönetim ve yerel yönetimler tek ses olarak konuşacak. Belediye kaynaklarını bölücülere yönlendirenlerden milletimiz hesap soracaktır.

“MHP varsa, milletin ittifakı varsa elbette umut da, huzur da vardır.”

Zamanla fikrimizi değiştirmeyiz. Rüzgârsız havada dönen fırıldağı kimin üflediğini biliyoruz ve yakasından tutuyoruz. Zalime zalim, haine hain demeye devam edeceğiz. Çalışmaktan yorulmayacağız. Biz Türküz ve Türkiye sevdalısı MHP’yiz. Biz vurarak düşmeyen MHP’yiz.
Cumhurbaşkanlığı seçimleri 31 Mart’ta birleştirilecek ve Türkiye Yüzyıl yürüyüşü güçlenecek. Aklın yolu birdir. Yerelden genele birlik anlayışımız var. MHP varsa, milletin ittifakı varsa elbette umut da, huzur da vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu