Yaşam

Gecenin Sonunda 19. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Gecenin Sonunda Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’yu yeniden bir araya getiren STAR TV dizisi dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. TMC Sinema ve Alim Yapım’ın ortak imzasını taşıyan Gecenin Ucunda’nın senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür kaleme alıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Gecenin Sonunda, son bölüm tek parça tam izleme ekranı…

Gecenin Sonunda son bölümde; Nejat’ın ekibiyle çalışmak isteyen Macide, Kazım’ı resmen şok eder.

Kazım, karısı Macide’nin kendisine bu şekilde meydan okumasına son derece kızsa da kendini tutmayı başarır.

Kazım, bir sonraki hamlesini planlamak için Macide ve Nejat ile birlikte çalışmaya devam etmelidir. Ancak Nazlı da Kazım gibi bu durumdan memnun değildir.

Nazlı, Macide’nin kendi otoritesini baltaladığını ve giderek daha güçlü bir rakip haline geldiğini fark eder.

Nazlı bu düşüncelerle Kazım’ı yanlış kararlar almaya zorlar ama onu Kazım’ın durumundan kurtaracak kişi yine Macide olacaktır.

Gecenin Sonunda Ne Oldu?

Macide, Kazım’ın Ankara’ya onsuz gitmesine çok üzülmüş ve aklı onda kalmıştır. Ayrıca Kazım’ın yanında sadece Nazlı’nın olması Macide’yi oldukça tedirgin etmiştir. Kocasını çok kıskanan ve artık Nazlı’dan vazgeçmek istemeyen Macide harekete geçer. Sürpriz bir kararla ikisiyle birlikte Ankara’ya gider. Nazlı ise Macide’nin varlığından memnun değildir. Sanki Macide sınırlarını kontrol edebilecek ve Nazlı tehdidini ortadan kaldırabilecek mi? Öte yandan Kazım, Macide’nin Nejat’la olan arkadaşlığını tehlikeli bulmaktadır. Ancak Kazım, Macide’den daha ölçülü davranacak, Nejat’a güç gösterip evliliğini korumak için kolları sıvayacaktır.

Gecenin Sonunda 19. Bölüm İzle Ekranı

GECE SONUNDA SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu