Teknoloji

Instagram Neden Çalışmıyor? Çarptı mı? instagram açılmıyor sorunu

Sosyal medya platformu Instagram’a erişimde sorun yaşanıyor. Uygulamanın kullanıcılarından gelen bilgilere göre uygulama akışı yenilenmiyor. Kullanıcılar, karşılaştıkları teknik sorunların ardından Instagram’ın neden çalışmadığına dair sorularına yanıt aramaya başladı. Peki, Instagram neden çalışmıyor? Ne zaman düzelecek? Detaylar burada.

Bazı kullanıcılar uygulamaya giriş yapamıyor

Kullanıcılardan edinilen bilgilere göre Instagram’da akış yenilenmiyor. Akışı yenileyememenin yanı sıra kullanıcıların giriş yapamaması da ön plana çıkan teknik sorunlar arasında yer alıyor.

İnstagram çöktü mü?

Instagram için yapılan kusur bildirimlerine bakıldığında yaşanan problemlerde artış olduğu gözlemleniyor. Özellikle taşınabilir uygulamada alınan hataların ciddi oranda artması dikkat çekiyor.

İnstagram açılmama sorunu

Sayfaların erişim durumunu analiz eden Downdetecetor’a göre gece saatlerinde başlayan erişim sorunu sabah saatlerine kadar devam etti. Sabah saat 8’den itibaren bildirilen ihbarlarda azalma var.

Instagram neden açılmıyor?

Konuyla ilgili yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Uygulamaya giriş yapamayan kullanıcılar için hücresel veri kontrolü ve Wi-fi bağlantısı ile birlikte uygulamanın yeniliğini de göz önünde bulundurmaları önerilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu