Yaşam

Saw X: The Original Jigsaw ve Amanda Return’den Fragman!

Hollywood’un en bilinen gerilim dizilerinden biri olan Testere serisinin son filmi 6 yıl önce vizyona girdi. Devam filmi, Testere 10 nihayet geliyor ve Fragmanı da yayınlandı . Fragmanda serinin ilk filmlerinden çok sevilen birkaç karakterin geri döndüğü görülüyor.

6 yıl önce gelen Yapboz sinemasında 10 yıl önce öldü olan… Yapboz katilinin tekniğini taklit eden bir dizi cinayet izledik. Bu sinema, Testere 6 ve Son Bölüm sinemalarının ortasında yer alıyor, yani geçmişte kaldık.

En önemlisi, orijinal Yapboz’u yeniden görüyoruz! İşte Saw 10 fragmanı:

Film, Jigsaw’un kanserini iyileştirmek için yapıldı. deneysel bir ameliyat için Meksika’ya gitmek, ancak operasyonun bir aldatmaca olduğunu nasıl keşfettiğini ve operasyondan sorumlu kişileri ikonik oyunlarına dahil ettiğini anlatıyor.

Saw 10’un oyuncu kadrosunda serinin deneyimli oyuncularından biri Shawnee SmithAmanda Young Başrollerde Synnøve Macody Lund, Michael Beach ve Steven Brand var. En değerlisi, dediğimiz gibi, Tobin Bell, Jigsaw olarak geri dönüyor.

Seriden SPOILER:

Jigsaw’un ölümünden sonra mucizevi bir şekilde geri dönmesi saçma olacağından, senaristlerin tekrar Jigsaw’u izlememizi sağlamak için böyle bir geçmişe dönük hikaye seçmeleri mantıklı geliyor. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu