Haber

Tekirdağ’dan kısa kısa

Ergene Belediyesi takımları, park ve bahçelerde paklık ile kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Lideri Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler Ünitesi vazifelilerinin Misinli ve Vakıflar mahallelerinde bulunan parklarda paklık çalışması yaptığını söyledi.

Ekiplerin, ilçe genelinde belirlenen bölgelerde kaldırım uygulamalarına da devam ettiğini aktaran Yüksel, “Ekiplerimiz tarafından Sağlık Mahallesi Kalender Sokak’ta kilit parke taş tamirat çalışması yapılıyor. Ekiplerimiz bugün Ulaş Mahallesi’nde Üçgen, Ömer Şakar ve Akif Yazgan parklarında temizlik, bakım ve onarım ile düzenleme çalışması yaptı.” dedi.

Ergene Belediyesi’nin okullara desteği sürüyor

Ergene’de okulların bakım ve tadilatları yapılıyor.

Belediye Lideri Rasim Yüksel, yaptığı açıklamada, gereksinim duyulan okulların çatı tadilatı, boya badana süreci, bakım tamiratları başta olmak üzere tüm gereksinimlerine karşılık vermeye çaba gösterdiklerini söyledi.

Yeşiltepe Mahallesi’nde yer alan Yıldırım Beyazıt Han Ortaokulu’nun bahçesinde kilit parke taşı uygulaması yaptıklarını söz eden Yüksel, “Okullarımızın neye ihtiyacı varsa elimizden geldiği ölçüde tüm imkan ve ekiplerimizi seferber ederek yanıt vermeye çalışıyoruz. Sadece okullarımız değil, kamu kurumlarımız, sağlık kurumları, eğitim kurumları, dini tesis alanları, camiler, nereden talep gelirse o talebe yetişmeye, vatandaşlarımıza katkı sunmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu