Haber

ÂLÂ Partisi’nde İdris Naim Şahin krizi! Başka bir istifa

İYİ Parti’nin eski bakan İdris Naim Şahin’i ordu 1. sıra milletvekili adayı yapması partide krize neden oldu. Parti kurucusu Nuray Özdemir sert bir açıklamayla partisinden istifa etti.

Ordu İl Kurucu Üyesi ve GÜZEL Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı Nuray Özdemir görevinden ve partisinden istifa etti.

KENDİME SAYGILIYIM

Özdemir’in yaptığı açıklamada, “3 yıldır aktif olarak siyasetin içinde bulunduğum, kurucu üyesi, maliye başkanı ve il başkan yardımcısı olduğum İYİ Parti’den kendime olan saygımdan dolayı istifa ediyorum. Bunu yapanlarla aynı yolda yürümenin bir anlamı yok. emeği boşver.”söz konusu.

Orduda başka istifaların da olacağı belirtiliyor.

İDRİS NAİM ŞAHİN

AK Parti’de bir süre siyasetle uğraşan ve İçişleri Bakanlığı döneminde yaptığı hata ve gaflarla tepki toplayan İdris Naim Şahin, bakanlıktan ihraç edildikten sonra partiden istifa etti.

İstifasının ardından Milat Partisi’ni kuran ancak beklediği ilgiyi göremeyince kurduğu partiden istifa eden Şahin, CHP ile temasa geçti. Buradan ilgi görmeyen Şahin, Saadet Partisi’ne geçerek Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Seçimi kaybeden Şahin, Genel Yönetim Kurulu üyesi olduğu Saadet Partisi’nden istifa ederek bu kez İYİ Parti’ye geçti. Şahin, Ordu’da 1. sıra milletvekili adayı oldu.

haberbagcilar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu