Haber

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz Çocuklarla Buluştu

Vatandaşlarla her fırsatta buluşmaya çalışan İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, gününü çocuklara ayırdı. İlçe genelinde Kuran Kursunda eğitim gören çocukların düzenlediği piknik etkinliğinde çocuklarla bir araya gelen Cengiz, 7’den 70’e herkesin yüreğine dokunmayı ihmal etmiyor.

Çocuklarla buluşmaktan keyif alıyorum

Fırsat bulduğu her anı vatandaşlarla birlikte geçirmeye çalışan Cengiz, “İlçemizde yoğun bir çalışma temposunun olduğu bir süreçteyiz. Vatandaşlarımızla fazla vakit geçiremediğimiz ve çay molası ve sohbet etme fırsatı bulamıyoruz, bu aralar biraz fazlayız.Kur’an-ı Kerim okuyan minik yavrularımız için yıl sonu etkinliğinin ortasına geldik. çocuklarımızla birlikte ortalara çıkmak yorgunluğumuzu alır, onların sevinci bize ekstra güç verir.

Dondurma ve top sürprizi

Geldiği çocuklarla vakit geçirip sohbet eden Önder Cengiz, program sonrası çocuklara dondurma ikram ederken, kızlara voleybol, erkeklere futbol topu ikram etti.

Çocuklarımızın gülümsemesinin her şey demek olduğunu söyleyen Cengiz, “Onların gülümsemesi ve memnuniyeti her şey. Çocuklarımız için çalışıyoruz, onları güzel bırakacak projeler üretiyoruz. Her an yanlarında olamasak da olmuyor. Buluştuğumuzda onlara küçük sürprizler yapmayı ihmal etmeyiz.Katıldığı kursta yıl sonu etkinlik günü.İlçe Müftümüz Nurullah Birlik bizi davet etti bizde memnun olduk.Hem memnun kaldık hem de çocuklarımızı memnun etmek istedik.Program sonrası Yaklaşık 350 çocuğa dondurma ikram edip top hediye etti.Küçük sürprizlerin büyük mutluluklar getirdiğini söylüyorlar bugün şahit olduk Programın gerçekleşmesini sağlayan başta İlçe Müftümüz Nurullah Birlik olmak üzere öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.”

Başkan amcalarına teşekkür etti

Yaz Kur’an Kursu yıl sonu etkinliğinde mutluluğu gözlerinden okunan çocuklar, öğretmenleri sayesinde arkadaşlarıyla bir araya gelerek çeşitli oyun ve aktivitelerle güzel vakit geçirdiler. “Bugün çok güzel bir gündü, farklı köylerden arkadaşlarımızla tanışma fırsatı bulduk. Sonunda liderimiz bize dondurma ve top ikram etti. Liderimize teşekkür eder, işlerinde başarılar dileriz” – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu